16-11-2016, 8:58

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W KAŹMIERZU NIEUSTANNIE PODNOSI JAKOŚĆ ŚWIADCZENIA USŁUG WYWOZU NIECZYSTOŚĆI PŁYNNYCH Z TERENU GMINY KAŹMIERZ

Jednym z przedmiotów działania Zakładu Usług Komunalnych w Kaźmierzu jest świadczenie usługi w zakresie wywozu nieczystości płynnych.

Strategicznym naszym celem jest nieustanne podnoszenie jakości wykonywanych usług.  W miarę możliwości ekonomicznych inwestujemy w nowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu, zyskujemy na czasie, a także dbamy o środowisko naturalne mając sprzęt o restrykcyjnych normach emisji spalin.

Nieustannie inwestujemy w kapitał ludzki podnosząc kwalifikacje pracowników obsługi. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie, znające nie tylko każdy zakątek naszej Gminy, ale także znające dzięki zdobytemu doświadczeniu naszych klientów, co niewątpliwie wpływa na wysoką jakość świadczonej usługi.

Pomimo wzrostu corocznie cen, między innymi, amortyzacji sprzętu, obowiązkowych ubezpieczeń, Zakład Usług Komunalnych w Kaźmierzu świadczy usługi w niezmiennej od trzech lat cenie 19,58 zł brutto za 1 m3 wywozu nieczystości płynnych.

dsc_7582

dsc_7596

dsc_7607